#DobreBude

V týchto dňoch to nemáme nikto jednoduché, a preto je dôležité si pomáhať. Ťažké to majú aj prevádzky, ktoré museli zatvoriť. Pomôžme spoločne cestovnému ruchu na Slovensku. Šikovní hotelieri, recepčné, maséri či ďalší pracovníci zariadení nám to po uvoľnení opatrení dvakrát vrátia.

Portál ZľavaDňa spustil iniciatívu #DobreBude a Boomer sa rozhodol do tejto dobrej myšlienky zapojiť tiež. Preto u nás nájdete ponuky s označením #DobreBude. Tieto ponuky majú dlhú možnosť využitia, až do decembra 2020! Kúpou týchto ponúk pomáhate svojmu obľúbenému hotelu či penziónu a automaticky prispievate iniciatíve #ktopomozeslovensku. Ďakujeme, že pomáhate.

#DobreBude #spolutodokazeme #SomDoma #ktopomozeslovensku

#DobreBude v Hoteloch a Penziónoch

Grand Hotel Bellevue

"Koronavírus nabúral všetky naše plány viac, ako sme si vedeli predstaviť. Nesmieme však zvesiť hlavu, treba byť pozitívny." Aj toto sú slová riaditeľa Grand Hotel Bellevue, ktorý hovorí aj to, aké novinky čakajú návštevníkov po znovuotvorení. Pozrite si vo videu, ako súčasnú situáciu vnímajú a zvládajú v jednom z najlepších hotelov vo Vysokých Tatrách.

Ste prevádzka, ktorá potrebuje pomôcť?

Napíšte nám

Po vyplnení krátkeho formuláru vás bude kontaktovať náš obchodník, s ktorým si dohodnete detaily ponuky. Peniaze za predané kupóny dostanete ešte pred ich využitím.

Pomôžete obľúbenej prevádzke

Zážitky, na ktoré sa budete tešiť

Každým nákupom prispievate iniciatíve #ktopomozeslovensku